Milovaní spolupracovníci a přátelé Boží rodiny,

 

V posledních týdnech jsou na vás kladeny stále větší požadavky na duchovní práci na sobě, což se neobejde bez bolesti (duchovní, duševní i fyzické) a čištění nánosů negativního stavu. Vy, kdo myslíte svou úlohu v Misi Boží rodiny vážně a kladete ji na první místo v životě, procházíte nejtvrdšími zkouškami. Nezkouším vás já, Pán Ježíš Kristus, ale Pseudotvůrci, kterým to stále umožňujete. Vše, co vás poutá k tomuto materiálnímu světu, vás činí terčem ovládacích programů.

 

Na počátku naší spolupráce se mnou v těle Janičky vám bylo umožněno nastoupit na zrychlenou duchovní cestu bez ohledu na vaši duchovní vyspělost, která je z pochopitelných důvodů různá. Nelze se tedy vzájemně porovnávat, ukazovat prstem na druhé, z vašeho relativního pohledu méně vyspělé, ale je třeba pracovat individuálně sám/sama na sobě ve spolupráci se mnou ve vašem duchovním srdci. Nejde o to, na které otáčce duchovní spirály se aktuálně nacházíte, ale zda stoupáte, stagnujete nebo dokonce klesáte. Převibrování Janičky je blíže, než tušíte, ale záleží na každém z vás, za jak dlouho ji budete následovat do ráje na Nové Zemi. Už jsem vám sdělil, že budete prvními, kdo přímo převibrují a nebudou nejdříve vyzvednuti na lodě vesmírných přátel, kde je čas a možnost zvyšovat vibrace a obdržet duplikát ode mne. Proto vás opakovaně jak v soukromých mailech, tak veřejně nabádám, nebuďte loutkami Pseudotvůrců, nenechte se stahovat do duchovních pastí, neprotahujte své utrpení v těchto tělech.

 

Není náhoda, že dnes uveřejňujeme podmínky spojení s vesmírnými lidmi, ale nikoho zároveň nemůžeme nutit, aby je dodržoval.

 

Mnozí jste se mnou začali telepatickou komunikaci, přestože jste zdaleka nesplňovali tyto podmínky. Dostali jste tu příležitost a měli jste měsíce i roky čas na duchovní práci a odbourání nedostatků, které vám neustále snižují vibrace.

 

Právě na vašich vibracích závisí čistota spojení se mnou, a proto není divu, že někteří z vás se nechají obelhávat falešným PJK = Alláhem, vlkem v rouše beránčím. Změnit svůj život je třeba z nitra navenek, ne obráceně.

 

Uvedu příklad: kdo přestane jíst maso, kouřit, pít alkohol kvůli jiným, nebo aby se zavděčil mně, dostal se rychleji na Novou Zemi, nepostoupí na duchovní cestě ani o píď. Kdo si uvědomí ve svém nitru, že zabíjení zvířat je kruté, požívání jakýchkoli drog poškozuje nejen fyzické, ale i duševní zdraví, odvádí ode Mne, stoupá na duchovní cestě. Přijmete-li své poslání jako prioritu, necháte se v každé chvíli vést mnou = intuicí, tedy odevzdáte mi svůj život, protože víte, že jsem absolutní a můj plán je dokonalý, vyvedu vás co nejkratší cestou zpět. Jak jsem vám už mnohokrát zdůrazňoval, nejsem strůjcem vašeho utrpení, ale jedinou cestou ven z tohoto pseudoživota. Přeji vám, abyste tu cestu nekomplikovali a neprodlužovali, velmi se těším na každého z vás, kdo za námi, Boží rodinou převibruje na Novou Zemi do DCBR, abychom mohli naplno spustit naši Misi BR.

 

Velmi vás všechny miluji a objímám.

 

Váš Pán Ježíš Kristus, Boží rodina

 

28. 1. 2018

 

 

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Knihy Nového Zjevení

nove-zjeveni-pana-jezise-krista

Petr D. Francuch - 1988

Nové Zjevení Pána Ježíše Krista

O dnešní situaci pozemského lidstva

zaklady-lidske-duchovnosti

Petr D. Francuch - 1982

Základy lidské duchovnosti

O lidské duchovnosti ve vztahu ke Stvoření

kdo-jsi-a-proc-jsi-zde

Petr D. Francuch - 1984

Kdo jsi a proč jsi zde ?

Postavení pozemského člověka ve Stvoření

poselstvi-z-nitra

Petr D. Francuch - 1982

Poselství z Nitra

Rozšiřující informace Nového zjevení

chapani-a-naplneni-naseho-pozemskeho-zivota

Petr D. Francuch - 1982

Chápaní a naplnění nášeho pozemského života

Rozšiřující informace Nového zjevení

hlavni-ideje-noveho-zjeveni

Petr D. Francuch - 1982

Hlavní ideje Nového Zjevení

Rozšiřující informace Nového zjevení

ctvero-pojeti-duchovni-struktury-stvoreni

Petr D. Francuch - 1982

Čtvero pojetí duchovní struktury stvoření

Rozšiřující informace Nového zjevení

korolaria-noveho-zjeveni-pana-jezise-krista

Petr D. Francuch - 1992

Korolaria Nového Zjevení Pána Ježíše Krista

O lidské duchovnosti ve vztahu ke Stvoření