Skutečná pomoc vyspělých civilizací lidem,
v jejich neodpovědném konání a pustošení planety Země

 

 

26. dubna 1986 vybuchl atomový reaktor v ukrajinské jaderné elektrárně Černobyl. Nebezpečné radioaktivní záření devastovalo vše v okolí mnoha desítek kilometrů. Následky této katastrofy byly strašlivé. Očití svědkové však tvrdí, že nad reaktorem bylo pozorováno UFO, které ozařovalo místo havárie dvěma rudými paprsky. Toto tvrzení se opírá o konkrétní výpovědi dvou můžu, kteří byli přímo u toho.

 

Michail Varický a Michail Samoljenko pracovali jako technici v Černobylské elektrárně, ale v den katastrofy neměli službu. Probudil je poplašný signál a proto oba rychle spěchali k samému srdci jaderné elektrárny - k reaktoru. Spatřily reaktor v plamenech, změřili sílu radioaktivity a protože byla kritická ( 3 000 milirentgenů / hod) rozhodli se vrátit pro ochranné obleky. Cestou zpět spatřili, z auta, nad reaktorem ohnivou kouli, která mohla mít v průměru 8 metrů. Z této koule vycházely dva paprsky a mířily přímo na reaktor. Celá akce trvala přes tři minuty a podivný létající objekt byl vzdálen od reaktoru 300 metrů.  

 

Mimozemšťané napomáhali člověku eliminovat škodlivé záření, Výpovědi pracovníků Černobylské elektrárny a naměřené údaje hovoří jednoznačně. Navíc četná pozorování UFO nad elektrárnami a vojenskými základnami bývalého SSSR nebyla ničím neobvyklým a stávala se veřejným tajemstvím tamějších zaměstnanců.

 

 Poznámka zpracovatele:

 

Mnoho pozitivních duchovně vyspělých civilizací - přátel z Nebe pomáhají lidstvu neutralizovat části škod (tak aby nebyl ohrožen život na Zemi), které lidstvo a někteří jedinci, kteří vyvíjejí tajné projekty zbraní na ovládání lidstva ve spolupráci s negativními rasami mimozemšťanů způsobují na planetě Zemi.

 

Bez této pomoci přátel z Nebe, by již lidstvo dávno neexistovalo a také i život na Zemi. Stvořitel chrání tuto živou planetu a nebude dovoleno, aby byla zničena. Vše mají lidé na Zemi ve svých rukou i se všemi důsledky a následky, které přinášejí jejich volby.

 

Přátele z Nebe z vesmírných lodí vedou lidi k duchovním pravdám a k pozitivnímu životu v lásce a jednotě, tak jak oni sami žijí v míru na svých překrásných planetách ve vyšších dimenzích Stvořitele. A kam se lidé mohou svými volbami sami dopracovat, tím že si zvolí "pozitivní život v lásce a dobru" a začnou jej žít.