Milý čtenáři,

 

předkládáme zde osobní výpověď Stevena Greera z jeho života ze setkání s vesmírnými pozitivními civilizacemi a jeho poznání, které mu při těchto setkání předali a také, které za pomocí dalších lidí svépomocně odhalil.

 

Ve svém materiálu poukazuje na to, že tzv. tajné vlády na světě používají mimozemské technologie a nové zbraňové systémy proti lidem a na jejich ovládání vědomí a také odhaluje některé již od 60 let připravované scénáře pro celé lidstvo, které byly a jsou vyvíjeny za zády lidi a proti nim.

 

Na toto poukazuje také kontaktér s Andromédskou civilizací Allex Collier, kde mu přátele z Andromedy řekli, že pozemská vláda je technologicky napřed o 450 let o proti tomu, co se běžně prezentuje lidem. Tyto technologie byly ukradeny a zneužity jak havarovaným mimozemským civilizacím, které byly jejich zbraněmi sestřeleny, nebo za výměnu s jinými negativními rasami mimozemšťanů, kteří s těmito lidmi spolupracují a kteří je na dálku řídí jako loutky, ačkoliv oni sami o tom neví.

 

Namátkou z předávaného materiálu:

 

S.Greer popisuje, že mu byla jedním člověkem ukázána řídící místnost na Zemi, kde jedním stisknutím knoflíku umožnili, aby senátoři v USA se při projednávání zákona pohádali a zákon nepřijali, což až neuvěřitelné jak dokáží tajne využívat technologie na ovládání mysli lidí na dálku ! Vzápětí druhým knoflíkem bylo umožněno působit na mozek těchto lidí tak, aby zákon, který si někdo objednal byl schválen. Tímto jsou ukázány, jaké technologie na ovládání myšlení lidí používají na dálku a to po celé Zemi. Více v daném materiálu.

 

Zde ještě jedno doplňení: S. Greer zde uvádí, že publikované únosy mimozemšťanů byly naaranžované touto skupinou tajných vlád, za pomocí drog a únosu vlastních lidí a pomocí figurín mimozemšťanů, to vše tak, aby lidé měli strach ze všeho co přichází z Vesmíru, proto i filmy jsou takto stavěny a publikovány.

 

My zde však máme informace, že i mimo toto, byly někteří jedinci opravdu unášeni negativními rasami mimozemšťanů pro jejich genetické účely a manipulaci.

 

Proto byste si měli vždy sami ověřit pocitem ve vašem srdci, kdo je kdo, protože se zde kolem Země pohybují i tací, co se za Světlo a Lásku vydávají a to také v samotných lidech na Zemi.

 

Pokud se setkáte s opravdu pozitivní a láskyplnou bytostí, budete to silně v sobě cítit, budete cítit lásku, protože vyzařují duchovní Světlo Stvořitele. V opačném případě se raději s láskou (beze strachu) vzdalte.

 

Ti z druhé strany "opony - temné vesmíry" nedokáží prožívat, cítit lásku a ani jí od nich nepocítíte ve svém duchovním srdci !!!  Budete cítit nepříjemný tlak na srdci a svíravý pocit, když budou stát při vás. Nezapomeňte, že VY JSTE LÁSKA A VE VÁS JE PRÁVĚ TATO SÍLA A ODHALENÍ, KDO ZA KÝM STOJÍ A KDO VÁS CHCE MANIPULOVAT A ZOTROČIT NEBO VZÍT NA SVÉ VESMÍRNÉ LODĚ NA OTROCKÉ PLANETY !!!  PROTO SI DÁVEJTE POZOR, ALE NIKDY SE JICH NEBOJTE, PROTOŽE ZTRATÍTE TEHDY PRÁVĚ KONTROLU NAD SVÝM CITEM A BOŽÍ LÁSKOU, PAK NEBUDETE SCHOPNI S VAŠIM STRACHEM ROZEZNAT KDO JE KDO A KDO NA JAKÉ STRANĚ STOJÍ. Toto je důležité UPOZORNĚNÍ a RADA PRO VÁS.

 

Toto je naše pomoc vám od vesmírných přátel z pozitivních světů a planet v Pravém pozitivním a láskyplném Stvoření Stvořitele, kde je pouze cítit, vnímat, plně přožívat přítomnost Boha, což je ta největší a nejkrásnější LÁSKA, kterou zde na Zemi můžete velice omezeně prožívat i dle použitých ovládacích technologií, které na vás denně používají (radary, satelity, družice, wi-fi, mobily, počítače - jde o ovládání vašich frekvence a vibrací vašeho těla a duše, tak abyjste se nespojili s vyšší vibrací lásky a nežili jí každý den.)

 

Také nám přátele sdělují, že mnozí lidé v sobě nosí nanotechnologické implantáty na kontrolu mysli a ovládaní těla a vašich emocí. Například článek s důkazy o rozprašování skrze chemtrails s prvky nanočástic, které měly úkoli se dostat do lidského těla a ovládat tak skrze vysílání lidské jedince a jejich stav. Viz článek - Důkazy NANOVLÁKEN - novodobé ovládání lidí skrze čipy a nanotechnologie !!!   Armáda jak již mnozí víme to má již dávno. Mozek je tak velice lehko na dálku ovládán.

 

Děje se to i přes zavedenou umělou chemii, potraviny především v hotových výrobcích rychlé stravy a vlády již toto tajně schválili. Probíhá zde denně DUCHOVNÍ BOJ DOBRA SE ZLEM, jak na Zemi, tak ve vesmíru, tak i na jiných duchovních úrovní bytí, které zatím lidé nevidí - Viz důležité informace v knihách NOVEHO ZJEVENÍ.

 

Proto je důležité se denně snažit o spojení ve vašem srdci a naladění na vibraci lásky a tím kontaktu s vašimi duchovními průvodci a především se Stvořitelem a tím vytvoření vašeho krásného vztahu a přátelství s Bohem.

 

Celou výpověď Dr. Stevena Greera a jeho důkazy najdete - kliknutím zde